Мережевий інвертор Huawei SUN2000-115KTL-M2 (115 кВт, 3 фази, 10 MPPT)

"Мережеві інвертори для сонячних електростанцій використовуються як блок перетворення сонячної енергії в електричну енергію, яка використовується в будинку та загальній електричній мережі. Ці рішення називаються ""мережевими"" оскільки вони працюють поки ви маєте опорну напругу в мережі, проте як тільки вона зникає, внаслідок аварії чи блекауту, обладнання переходить в захист і очікує, коли відновиться живлення в мережі і тоді автоматично відновлює власну роботу.
Сфера використання мережевих інверторів: станції на власне споживання, генерація електроенергії в мережу (зелений тариф чи net-billing)
Huawei - один з лідерів по виробництву сонячних інверторів та інших пристроїв.
Зарекомендував себе як надійний виробник, має представництва як по Європі так й в Україні.
Перевагою є те, що у випадку настання гарантійного випадка, Хуавей просто міняє обладнання на нову одиницю, без будь якого ремонту чи заміни компонентів інвертора.
Також має доволі цікавий спектр обладнання та рішень для комерційних та промислових систем.
- Номінальна потужність АС: 115 кВт
- Кількість МРРТ: 10 шт
- Напруга ХХ та струм КЗ: 1100 В/ 40 А
- Діапазон робочої напруги MPPT: 200 - 1000 В
- Макс. Вхідний струм: 30 А
- Тип охолодження: Розумне повітряне охолодження
- Наявність та тип моніторингу: Відсутній"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Huawei |
| Степень защиты IP | 66 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1035 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 93 |
| Габарити | 1035 x 700 x 365 |
| Гарантійний термін (міс.) | 60 |
| Коефіцієнт перетворення (ККД, %) | 98,4 |
| Количество PV входов | 2 |
| Кількість МРРТ, шт | 10 |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальна напруга DC, В | 1100 |
| Максимальний струм на фазу, А | 182,3 |
| Напряжение сети | 400 В |
| Напруга старту DC, В | 200 |
| Наявність моніторингу | Отсуствует |
| Номінальна вхідна напруга (В) | 600 |
| Номінальна потужність AC, Вт | 115000 |
| Номінальна потужність пристрою (Вт) | 115000 |
| Толщина | 365 |
| Частота (Гц) | 50 |
| Ширина | 700 см |
- Цена: 284 004 ₴

Отправка с 15 мая 2026