Мережевий інвертор Huawei SUN2000-100KTL-M2 (100 кВт, 3 фази, 10 MPPT)

Мережеві інвертори для сонячних електростанцій використовуються як блок перетворення сонячної енергії в електричну енергію, яка використовується в будинку та загальній електричній мережі. Ці рішення називаються мережевими оскільки вони працюють поки ви маєте опорну напругу в мережі, проте як тільки вона зникає, внаслідок аварії чи блекауту, обладнання переходить в захист і очікує, коли відновиться живлення в мережі і тоді автоматично відновлює власну роботу. Сфера використання мережевих інверторів: станції на власне споживання, генерація електроенергії в мережу (зелений тариф чи net-billing)Huawei - один з лідерів по виробництву сонячних інверторів та інших пристроїв.Зарекомендував себе як надійний виробник, має представництва як по Європі так й в Україні. Перевагою є те, що у випадку настання гарантійного випадка, Хуавей просто міняє обладнання на нову одиницю, без будь якого ремонту чи заміни компонентів інвертора. Також має доволі цікавий спектр обладнання та рішень для комерційних та промислових систем.1. Номінальна потужність АС: 100000 Вт 2. Кількість МРРТ: 10 МРРТ3. Напруга ХХ та струм КЗ: 1100 В40 А4. Діапазон робочої напруги MPPT: 200-1000 В5. Макс. Вхідний струм: 30 А6. Тип охолодження: Активне охолодження7. Наявність та тип моніторингу: Відсутній
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Huawei |
| Степень защиты IP | 66 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1035 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 93 |
| Габарити | 1035 x 700 x 365 |
| Гарантійний термін (міс.) | 60 |
| Коефіцієнт перетворення (ККД, %) | 98,4 |
| Количество PV входов | 2 |
| Кількість МРРТ, шт | 10 |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальна напруга DC, В | 1100 |
| Максимальний струм на фазу, А | 160,4 |
| Напряжение сети | 400 В |
| Напруга старту DC, В | 200 |
| Наявність моніторингу | WI-FI моніторинг у комплекті |
| Номінальна вхідна напруга (В) | 600 |
| Номінальна потужність AC, Вт | 100000 |
| Номінальна потужність пристрою (Вт) | 100000 |
| Толщина | 365 |
| Частота (Гц) | 50 |
| Ширина | 700 см |
- Цена: 262 157 ₴

Отправка с 15 мая 2026