Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рекуператор PRANA 200C – модель, що пропонує найбільший повітрообмін і ККД до 93%. Відкриває всі
можливості базової лінійки вентсистем бренду. Зокрема, роздільне керування
припливом і витяжкою, управління через застосунок і монтаж до 2 годин зі
збереженням ремонту.
Рекуператор PRANA 200 C забезпечує найбільший об’єм повітрообміну серед
приладів серії. Завдяки мідному теплообміннику система створює якісний
постійний повітрообмін і зберігає до 93% тепла та прохолоди. Так ви
отримуєте завжди свіже повітря та зменшення витрат на опалення та
кондиціонування.
Рекуператор Прана 200С Стандарт передбачає всі базові можливості. Роздільне
керування припливом і витяжкою дозволяє налаштовувати параметри роботи
системи відповідно до побажань користувача. Застосунок спрощує керування. А
програмування рекуператора PRANA 200 С дозволяє максимально персоналізувати
та автоматизувати роботу вентиляційної системи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prana |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Производительность | 185 куб. м/час |
| Эффективности рекуперации тепла | 93 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Витяжка | до 177 м 3/ год |
| Довжина робочого модуля | від 490 мм |
| Діаметр монтажного отвору | від 220 мм |
| ККД | до 93% |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Материал теплообменника | Медь |
| Побутова серія | СТАНДАРТ |
| Приплив | до 185 м 3/ год |
| Сертифікат якості | Європейський сертифікат якості СЄ |
| Споживання енергії | 4-91 Вт*год |
- Цена: 16 362 ₴




