Aquafilter Корпус фільтра Big Blue 10" в комплекті FH10B1-WB

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Внутрішнярізьба
Корпус фільтра Big Blue 10" в комплекті FH10B1-WB встановлюють автономно або в сукупності з декількома корпусами, які монтуються послідовно на водопровідній трубі холодного призначення (включаючи побутове, опалювальне і інше обладнання). Серійні колби AH-HB1D використовуються з механічними, вугільними та спеціальними картриджами висотою 10 "типу« BIG BLUE », які доступні в широкому асортименті на ринку очисних систем для води. Вони ідеально підходять для очищення великої кількості рідини з високим потоком і важкими відкладеннями. Адже корпус виготовлений зі спеціального поліпропіленового матеріалу високої міцності, які доступні в 10" BB розмірі. Діаметр картриджів використовують 4½". Робоча температура не повинна перевищувати + 45 ° С, а максимальна тиск не більше 6 бар.
У комплект корпусу входить спускний клапан, який дозволяє скидати тиск, безпосередньо перед заміною картриджа. Також наявність бактериостатического диска-стабілізатора, виготовленого за технологією BACinixTM, гарантує нейтралізацію зростання флори, тим самим забезпечуючи більш тривалий експлуатаційний період.
Тестування на виробництві Корпус фільтра Big Blue 10" в комплекті FH10B1-WB
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aquafilter |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота корпусу, мм | 345 |
| Довжина картриджу | 10" BB |
| Діаметр картриджу | 4½" |
| Діаметр корпусу, мм | 180 |
| Комплектация | Кронштейн |
| Підключення | 1" пластик |
| Рабочая температура | від 2 °C до 45 °C |
| Рабочее давление | 6 бар МПа |
- Цена: Цену уточняйте

